SPOR

Son dakika | Fahrettin Koca açıkladı! ‘Liglerin devamı TFF’nin kararı…’

Corona virüsü pandemisi nedeniyle Muhteşem Lig, TFF 1-2. Lig ve tüm alt liglere ara verilmesinin akabinde Türkiye Futbol Federasyonu ve Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca bugün bir araya geldi. Açıklanan ‘Futbola Dönüş Teklif Protokolü’nün akabinde tüm liglerde dönüş için hazırlık yapan ve tarih belirlemeye çalışan TFF’de yönetici Nihat Özdemir görüşlerini almak üzere Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca ile içtima yaptı.

‘FEDERASYONUN KENDİ İRADESİ’

Tüm kamuoyunun merak ettiği içtimanın akabinde açıklama Fahrettin Koca’dan geldi. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Koca, ”TFF Lideri Sn. Nihat Özdemir’le bugün bir görüşme yaptık. Liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı bir karar olduğunu belirttik. Salgında futbol coşkusunu erteleyen ve hayatta artık oyunun kimi kurallarının değiştiğini gören futbolseverlere sevgilerimi sunuyorum” tabirlerini kullandı.

TFF IDARE HEYETI TOPLANIYOR

Bilim Kurulu’nun da görüşünün alındığı içtima sonrası TFF Idare Heyeti yarın sabah saat 10.00’da bir içtima gerçekleştirme kararı aldı. Bu içtimanın akabinde TFF Lideri Nihat Özemir’in bir açıklama yapacağı tabir edildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı