SPOR

SON DAKİKA | Beşiktaş’tan Loris Karius açıklaması!

Beşiktaş’ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Alman kaleci Loris Karius ile itilaf sağlanamadığı söz edildi. İşte Beşiktaş’tan yapılan açıklama;

“Profesyonel futbolcu Loris Karius, ahdinin bitmesine 1 ay kala kulübümüz ile kontratını tek taraflı olarak feshettiğini tarafımıza bildirmiştir. Yerkürede ve memleketimizde korona virüsün tesirinin arttığı ve sportif faaliyetlerin gerçekleşemez hale geldiği günden itibaren kulübümüzün kendisi ile uzlaşma arayışlarında maatteessüf bir uzaklık katedilememiştir. Kulübümüz bu süreçte yaşayabileceği zararlar konusunda tüm tüzel haklarının saklı olduğunu kendisi ve Liverpool kulübüne bildirmiştir.”

Karius, Beşiktaş formasıyla çıktığı 67 maçta 95 gol tarafken kalesini 14 maçta gole kapatmıştı.

KARIUS DA AÇIKLAMIŞTI!

Loris Karius, Instagram hesabından yayınladığı bir medyaya şu veda kelamlarını ekleyerek siyah-beyazlılara veda etti;

“Beşiktaş kariyerimin bu biçimde sona ermesi üzücü ancak bu durumu çözebilmek ismine her şeyi yaptım. Aylarca sabırlı davrandım, idareyle tekraren konuştum. Geçen yıl da emsal şeyler olmuştu. Bu kulüpte oynamak benim için büyük keyifti. Beşiktaş, bu kadar tutkulu taraftarın desteğine sahip olduğu için gurur duyabilir. Beni âlâ hengamda da, makûs devirde da desteklediniz. Sizi en yeterli formda hatırlayacağım. Tüm ekip arkadaşlarıma, teknik ekibe, kulüp çalışanlarına teşekkür ediyorum. Geldiğim birinci günden beri beni çok düzgün ağırladınız. Şampiyon Beşiktaş.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı