SPOR

Beşiktaş idaresinden Gökhan Gönül ve Caner Erkin kelamları

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, aktarım süreci, mukavelesi bitecek olan oyuncularla ilgili Haber Global’e konuştu. Kocadağ ismi Beşiktaş ile anılan Alanyaspor’un futbolcusu N’Sakala ile ilgili ”Çok futbolcuyla temas halindeyiz lakin basında yazıldığı üzere itilaf yok. Görüşme aşamasındayız. Salgından evvel çalışmalarımız başlamıştı fakat şu an muahede konusunda çabuk etmeyeceğiz. Evvel piyasayı görelim” tefsirini yaptı.

‘ZATEN BAĞIMSIZ KALACAKLAR’

Kocadağ, akdi seri sonu bitecek olan Caner Erkin ve Gökhan Gönül ile ilgili ise ”Caner ve Gökhan’ın kontratları seri ahir bitiyor. Benim oyunculardan aldığım izlenime nazaran, Caner ve Gökhan birinci olarak bizimle görüşecekler. Kulübün gerçekleri ve imamımızın raporuyla birlikte değerlendirip bir karar vereceğiz. Kendi kurallarımıza uyarsa Beşiktaş için bedelli oyuncularla devam etmek istiyoruz. Anlaşamazsak da aslında dönem ahir bağımsız kalacaklar” sözlerini kullandı.

Feyenoord’da forma giyen Oğuzhan Özyakup ile ilgili de konuşan Emre Kocadağ ”Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş’ın sözleşmeli futbolcusu. Hollanda onun için bir hava değişimi oldu. Seneye aramıza katılacak” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı