POLİTİKA

Tunç Soyer kötü yakalandı! Anında sildi ancak artık çok geçti

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, Kerem Ziya Yangöz isimli twitter kullanıcısının kendisi hakkında paylaştığı, ‘Her sabah Belediye’ye gelirken durup kuşları beslediğini biliyor muydunuz? yazılı paylaşımını, ‘Sadece kişilerin değil İzmir’deki bütün canlıların başkanı’ açıklaması ve emojileri ile diğerinin hesabıymış üzere şahsi hesabından paylaşarak kendisini övdü.

 

PAYLAŞIMI APAR TOPAR SİLDİ

Tunç Soyer, kelam konusu paylaşımı yanlışlıkla resmi hesabından yaptığını fark edince apar topar silse de iş işten geçti.

HAMZA DAĞ’DAN SOYER’E TEKLIF

Soyer’i eleştiren AK Parti Umumî Lider Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, çevre medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlere bölge verdi: “İzmir Büyükşehir Belediye Lideri troll hesabından atacağı tweeti kendi hesabından attı. Tek çalışma meydanları PR ve algı diyorduk fakat onu da beceremediler.”  Dağ, yaptığı paylaşımının altına ise şu tefsirde bulundu:

“Siz zahmet edin çalışın. İzmirliler sizi över esasen. Bu sayede troll hesaplarla da uğraşmak zorunda kalmazsınız”. Hamza Dağ’ın yaptığı paylaşım sonrasında ise pek çok kişi, destek verdi. Hamza Dağ’ın paylaşımını retweet yapan kullanıcılar, İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer’i eleştirdi. Tunç Soyer ise, bir müddet sonra paylaşımını kaldırdı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı