İÇ HABERLER

Adalar vapur seferleri denetimli olarak yapılmaya başlandı

Adalar vapur seferleri denetimli olarak yapılmaya başlandı

İSTANBUL – Korona virüs değerleri kapsamında Adalar Kaymakamlığı’ndan adalara giriş ve çıkışla ilgili açıklama yapmıştı. Yapılan açıklamayla birlikte 26 Nisan’dan itibaren adalara giriş ve çıkışları korona virüs nedeniyle kısıtlama yapıldığını içtimaî medya hesaplarından paylaştı. Yapılan açıklama ve kısıtlama sonrası ise adalar giriş ve çıkışları bugünden itibaren polis ekipleri eşliğinde müsaade evrakı olup olmadığını denetim ederek tatbikleri başladı.

Korona virüs kıymetleri kapsamında Adalar Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklama ile İstanbul’da adalara giriş ve çıkış kısıtlaması getirileceği duyurulmuştu. Kısıtlama sonrası bugün sabah saatlerinden itibaren adalara giriş ve çıkışlarında polis ekipleri Bostancı İskelesinde vatandaşların müsaade evrakı olup olmadığını denetim etti. Müsaade evrakı bulunmayan vatandaşların adalara gidilmeyeceğini söyledi.

Adalara gitmek için yola çıkan bir vatandaş ise,” Devletimizin ve sıhhat bakanlığımızın bize ön görmüş olduğu bütün koşullara kurallara uyuyoruz içtimaî uzaklığa de uyuyoruz” diye konuştu

Kaynak: İHA

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı