EKONOMİ

Motosikletli gönüllülere akaryakıt desteği


İçişleri Bakanlığı’na bağlı olarak, valiliklerin müsaadesi ve uyumuyla kurulan Vefa Çevre Destek Kümesi çatısı altında, muhtaçlık sahiplerine hizmet vermek için Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) desteği ile kurulan 1000 kişilik motosikletli gönüllüye Aytemiz, akaryakıt desteği vereceğini açıkladı.Akaryakıt şirketi Aytemiz, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) desteği ve valiliklerin müsaadesi ve uyumuyla muhtaçlık sahiplerine istekli hizmet verecek olan ‘Bin Motosikletli Gönüllü’ girişiminin akaryakıt muhtaçlığını karşılayacağını duyurdu. Girişime katılan motosiklet kullanıcıları, sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde 08.00-22.00 saatleri arasında ve büsbütün gönüllülük esasıyla kent içinde tanıtıcı yelekleri ile vazife yapacak.

“SORUMLULUK ÜSTLENMEK İSTEDİK”

Aytemiz Umumî Yöneticisi Erol Varlık girişime verdikleri destekle ilgili olarak “Dünya çapında yaşadığımız pandemi sürecini memleketimiz ismine en az hasarla atlatmak için biz de üzerimize düşen vazifeleri eksiksizce konumuna getirmeye çalışıyoruz. Virüsün yayılımını tedbire sürecinde, yaş kısıtlarına takılan ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın sokağa çıkmaması konusunda devletimizin aldığı tedbirler çerçevesinde bu kitlenin bilhassa sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde muhtaçlıklarını nasıl karşılayacağı konusu da gündeme geldi. Vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılamak için biz de sorumluluk üstlenmek istedik. Motosiklet kullanıcılarının dostu bir şirket olarak bu defa de Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) desteğiyle gereksinim sahiplerine hizmet verecek olan 1000 kişilik istekli motosiklet kullanıcısının akaryakıtlarını karşılayarak vatandaşlarımıza yarar sağlamaktan ötürü çok bahtiyarız. Tüm bu fedakarlıklar, tedbirler ve desteklerle, sevdiklerimizle bir arada olacağımız günlerin en kısa müddette geri gelmesini umuyor ve hanede kalmaya devam ediyoruz” dedi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Yöneticisi Bekir Yunus Uçar ise “1000 motosikletli gönüllü’ girişimine verilen destekle ilgili olarak, “İçişleri Bakanlığı’na bağlı valiliklerin müsaadesi ve uyumuyla kurulan Vefa Çevre Destek Kümesi çatısı altında, muhtaçlık sahiplerine istekli olarak hizmet vermek için federasyonumuzun desteği ile 1000 kişilik istekli bir motosiklet grubu kurduk. Girişimin en değerli gereksinimlerinden biri olan akaryakıt desteğini ise üç yıl evvel ‘Motorcu Dostu Trafik’ sosyal sorumluluk girişiminde yollarımızın kesiştiği Aytemiz sağlıyor. Bin istekli motosiklet kullanıcısının üstleneceği bu çok değerli hizmette, akaryakıt gereksinimlerini Aytemiz’in karşılayacak olmasından ötürü çok memnunuz” diye konuştu. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı